Warsztaty Commercial Makeup z Mistrzynią Świata Svetlana Viznuk
Dodano: środa, 29 Listopad 2017r. | Autor: Catle | Kategoria: Warsztaty, szkolenia etc.

 

Svetlana Viznuk to wielokrotna Mistrzyni Świata w technice ołówka. Jej makijaże wprawiają w zachwyt na całym świecie.  Jej prace może obejrzeć  tu galeria .

Svetlana to kobieta z ogromnym talentem, makijaże jakie wykonuje i niezależnie od ich rodzaju od ślubnego po artystyczny sprawiają,że nie można oderwać od nich oczu. To bardzo trudna technika, zanim pojechałam na warsztaty na które czekałam ponad 2 lata metodą prób i błędów rozgryzałam jej tajniki. Na warsztatach Svetlana pomogła mi już konsekwentnie ugruntować moją wiedzę. Teraz pozostało mi tylko ćwiczyć i ćwiczyć 🙂 

Na wyjątkowe warsztaty ze Svetlana zaprosiła mnie Mistrzyni Polski Jolanta Kołdys Pokonałam setki kilometrów by zdobyć i ugruntować wiedzę oraz technikę, o której już dawno marzyłam   a mowa tu o makijażu w unikatowej technice kredki/ołówka.

Zakres warsztatów to „COMMERCIAL MAKEUP”, który stosowany jest przy:

  • sesjach zdjęciowych (beauty/fashion)
  • pokazach mody
  • eventach
  • targach
  • koncertach
  • konkursach piękności, itp

Niesamowite ile można zmieścić wiedzy w głowie w ciągu paru dni, zwłaszcza , że poziom emocji i powera na warsztatach sięgał zenitu.

Warsztaty odbyły się w Akademii Wizażu i Stylizacji „Makeup Art” Mistrzyni Polski Jolanty Kołdys. w Zambrowie. Organizatorka całego wydarzenia Jola zadbała o każdy szczegół w swojej Akademii aby każda z uczestniczek mogła skupić się na wykładach oraz ćwiczeniach praktycznych. Nic dziwnego, że wchłonęłam tyle informacji w tak krótkim czasie  😀 Oprócz wiedzy jaką zaczerpnęłam na tych warsztatach poznałam grupę świetnych wizażystek z kraju, z którymi kontakt do tej pory miałam tylko online 🙂  Wspaniałe i wielkie talenty,  z którymi spotkam się już niebawem na kolejnych i jedynych w swoim rodzaju warsztatach ze Svetlaną 🙂 

 

 

 

 

 

 

 

  

Makijaż artystyczny w technice kredki. Modelka : Karolina Fotograf: Mirek Brzozowski



Facebook