O mnie

Finalistka VII Ogólnopolskiego Konkursu dla Wizażystów „BITWA NA PĘDZLE”

Umiejętności potwierdzone świadectwami. Między innymi  Dyplom Szkoły Atelier International De Maquillage Paris (słynna Szkoła Helene Quille) oraz Certyfikat Master Class „Commercial Makeup” z Mistrzynią Świata Svetlana Viznuk.

Wizaż jest moją pasją od wielu lat. Poprzez udział w szkoleniach pogłębiam swoją wiedzę i technikę aby na bieżąco zgodnie z najnowszymi trendami oferować klientkom makijaż najwyższej jakości.

Makijaże jakie oferuję są szczególnie polecane klientkom indywidualnym (makijaże ślubne, wieczorowe, etc.) do sesji fotograficznych, produkcji telewizyjnych, pokazów mody. Dzięki temu nawiązała się też współpraca z polską modową marką. Efekty moich prac można także oglądać na łamach magazynu „Ślubne Fryzury i Makijaże”, „Młoda Para”, branżowych międzynarodowych portalach fotograficznych oraz na pokazach modowych.

Od dłuższego czasu na stałe współpracuję z fotografem, z którym realizuję różne przedsięwzięcia jak np:sesje zdjęciowe, warsztaty fotograficzne, kalendarz, materiały reklamowe i inne.

Prezentując galerię wybranych prac, zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej oferty klientki indywidualne oraz firmy i media.Facebook